Wizyta przedszkolaków z MP nr 11 im. „Krasnala Hałabały”

18 marca gościliśmy w naszej szkole najstarsze grupy dzieci z przedszkola nr 11 im. „Krasnala Hałabały” w Sobieszowie.

Dzieci przeniosły się do Krainy Jasia I Małgosi oglądając kukiełkowy teatr przygotowany przez uczniów klas 1-4 w ramach zajęć teatralnych.  Wzięły udział w interaktywnych zajęciach – liczyły pierniki i ciasteczka w bajkowej chatce Baba Jagi oraz odnajdywały ukryte liczby. Przedszkolaki wykonały również własne kukiełki Jasia i Małgosi z papieru, dobierając odpowiednie elementy: sukienki, koszule, spodnie, włosy oraz ozdoby. Uczestniczyły w tym dniu także w zajęciach z robotyki i kodowania. Na koniec za ciężką pracę cała grupa otrzymała dyplom oraz posiliła się przepysznymi babeczkami.

Dziękujemy za wizytę. Było nam bardzo miło :))