„Z 15- stką PO ZDROWIE!”

01.06.2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 15 wraz z nauczycielami i dyrekcją szkoły wyruszyli na pierwszy wspólny rajd pieszy pod hasłem „Z 15-ką PO ZDROWIE” zdobywając Zamek Chojnik. Rajd odbył się w ramach programu Aktywne Szkoły MultiSport oraz ogólnoeuropejskiej kampanii MOVE Week.

Łącznie w rajdzie wzięło udział ponad 200 osób. Uczestnicy podzieleni byli w zależności od stopnia trudności trasy. Najmłodsi uczniowie pokonywali trasę szlakiem czarnym, klasy V-VI szlakiem czarnym, a klasy VII i gimnazjum szli szlakiem żółtym.

Wszyscy mieli jeden cel: Zdobycie Zamku Chojnik, który położony jest na szczycie góry Chojnik w Karkonoszach, na wysokości 627 metrów n.p.m.  Niektórzy musieli pokonywać swoje słabości, ale wszyscy dotarli do Zamku.

Pogoda była piękna, humory dopisywały, a po powrocie do szkoły na wszystkich czekały pyszne kiełbaski.

Zdjęcia, kliknij: TUTAJ