Zima na zajęciach Angielskiego w Ruchu LET’S TALK!

Tuż przed feriami spędziliśmy sporo czasu ucząc się zwrotów potrzebnych do zabawy w sklep i restaurację a także grając w sali zabaw, czekając na śnieg. Jak już nas zasypał, dzieciaki były gotowe na zabawy w puchu i to po angielsku. Aby to było możliwe wcześniej intensywnie uczyliśmy się zwrotów zimowych akcji, takich jak:

Do you want to build a snowman?

Can we have a snow fight? Aim below the head and keep 3 m distance!

Let’s slide on the plastic bags!

Is it my turn?

Luty był też czasem podsumowań i refleksji na temat swoich postępów, czytania książek po angielsku a także rozmawiania o naszych dziadkach. Nie ominął nas też karnawał, gdzie młodsze klasy bawiły się na imprezce przebierańców, natomiast starsze w anielskie gry teambuildingowe.

Sami zobaczcie!

See you next time!

Miss Maja