Rok szkolny 2012/2013

– Do drugiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie: z klasy I: Gabriela Kotlarek, Klaudia Traczyk, Wiktoria Żydołowicz, klasy II: Jakub Gąsiewski, Ola Gębicka, Kinga Jabłońska, Dominik Migas, Wiktoria Piętka, Daria Romanowska, Aleksandra Tomczak,
z klasy III: Wiktor Bogdan, Katarzyna Bryk, Edyta Rudowicz, Jakub Porada, Łucja Linkiewicz, Emilia Dąbrowska, Oskar Finowski, Bartek Glądała, Martyna Jasiak, Gloria Kaźmierczak, Barbara Krawczyk – Demczuk, Karolina Nowicka, Ela Pielas, Jakub Świergiel, Szwinta Alicja, z klasy IV: Aleksandra Żmurko, Martyna Gniewek, Otylia Potkańska, Nicoletta Litwin, Weronika Karnaś, Nina Focht, Ula Bujak, Inez Tomalkiewicz, z klasy V: Michał Maj, Maciej Dutkowski, Olaf Olszewski, Agata Rogoś, z klasy VI: Michał Chodor, Wiktoria Michalik, Piotr Pawłowski.

– 9.01.2013r. odbył się drugi etap IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Żydołowicz z klasy I A, Barbara Krawczyk – Demczuk z klasy IIIB, Nina Focht z klasy IVB, Michał Chodor z klasy VIA, natomiast aż czworo uczniów będzie reprezentować naszą szkołę w dniach: 26,27.04.2013r. w finale konkursu, który odbędzie się w Warszawie, w Państwowej Akademii Nauk. Życzymy powodzenia Łucji Linkiewicz z klasy IIIA, Edycie Rudowicz z klasy IIIB, Nicoletcie Litwin z klasy IVB, która już po raz drugi została finalistką konkursu oraz Maciejowi Dutkowskiemu z klasy VA.

– 5.03.2013r. odbył się etap szkolny IX Regionalnego Konkursu Przyrodniczo – Krajoznawczego Klas Nauczania Zintegrowanego ph. „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”. W konkursie udział wzięło jedenaścioro uczniów z klas trzecich. Do kolejnego etapu zakwalifikowali się: Oskar Finowski, Ela Pielas, Kacper Krupa.

– W dniach 19-20.04.2013r. odbył się IX Regionalny Konkurs Przyrodniczo – Krajoznawczy Klas Nauczania Zintegrowanego pod hasłem „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”.

– Do ścisłego finału zakwalifikowało się dziesięcioro dzieci, w tym obaj reprezentanci naszej szkoły, tj. Oskar Finowski i Kacper Krupa, którzy w rezultacie zdobyli kolejno VI i X miejsce. Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono dyplomy i nagrody. Gratulujemy naszym uczniom wyników.

– VI Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – wyróżnienia otrzymali Eryk Kuliczkowski i Adam Staworzyński z klasy I B

– 25.10.2012r. odbył się pierwszy etap IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego

„Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Wzięło w nim udział 55 osób.