Rok szkolny 2010/2011

– VII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” – do drugiego etapu zakwalifikowali się z klasy II: Nicoletta Litwin, Konrad Badacz, Nina Focht, z klasy III: Małgorzata Zielonka, Ewa Skoczeń, Olaf Olszewski, Jędrzej Kałas, Michał Maj, Maciej Dutkowski, z klasy IV: Aleksandra Hojszyk, z klasy VI: Wiktoria Jagielska, Michał Kaźmierczak, Ewa Sadowska.

 

– W drugim etapie wyróżnienie otrzymali: Konrad Badacz, Olaf Olszewski, Aleksandra Hojszyk, Michał Kaźmierczak, Ewa Sadowska, natomiast Nina Focht zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w Warszawie w Państwowej Akademii Nauk 16.04.2011r. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!

 

– 31.03.2011r. odbył się VII Szkolny Konkurs Przyrodniczo – Krajoznawczy Klas Nauczania Zintegrowanego ph „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”. W konkursie wzięło udział piętnaścioro uczniów z klas drugich i trzecich. Do kolejnego etapu zakwalifikowali się: Olaf Olszewski – I miejsce, Nina Focht – II miejsce, Michał Maj – III miejsce.

 

– 14.04.2011r. w naszej szkole odbył się VII Rejonowy Konkurs Przyrodniczo – Krajoznawczy Klas Nauczania Zintegrowanego ph „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”.

 

– Do kolejnego – regionalnego etapu zakwalifikowało się ośmioro dzieci, w tym troje z naszej szkoły tj.: Nina Focht, Olaf Olszewski i Michał Maj. Wszystkim gratulujemy a w kolejnym etapie życzymy powodzenia.

 

– W dniach 13-14.05.2011r. odbył się VII Regionalny Konkurs Przyrodniczo – Krajoznawczy Klas Nauczania Zintegrowanego ph „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”. Do ścisłego finału zakwalifikowało się dziesięcioro dzieci, w tym Michał Maj – uczeń naszej szkoły, który w rezultacie zdobył VII miejsce. Nina Focht ukończyła konkurs na miejscu XI, Olaf Olszewski na XIV.

 

– IV Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” okazał się szczęśliwy dla uczniów klas drugich. Wynik maksymalny to 72 pkt. Nina Focht uzyskała 68 pkt i zdobyła nagrodę, Ola Żmurko otrzymała wyróżnienie z wynikiem 61 pkt, Jakub Rabenda nagrodę pocieszenia
z wynikiem 51 pkt.

 

– Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Znam przyrodę mojego miasta” – wyróżnienie Nikodem Górawski

 

– XV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Gdy się Chrystus rodzi” – wyróżnienie Aleksandra Żmurko;

 

– Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna: Konkurs czytelniczy „I Ty bądź czytelny” – wyróżnienie: Konrad Badacz, Agata Rogoś