XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Podkarpacie 2018

W dniach 03-06.02.2018 w Krynicy Zdrój  odbyła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych, a dokładniej  w saneczkarstwie. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.

Najlepiej spisała się  Patrycja  Karaś zajmując I miejsce w jedynkach w kategorii juniorek młodszychIV miejsce  wywalczyła Anna Bryk, a VI miejsce Weronika Karnaś. Wszystkie są uczennicami klasy III Ga.

W tej samej kategorii uczennica klasy II Ga Karolina Nowicka zajęła VII miejsce.

kategorii juniorów młodszych, XV lokatę zajął Arkadiusz Trojga z klasy VII a.

W kategorii dwójek w juniorach młodszych II miejsce wywalczyli Jędrzej Poniatowski i Patrycja Karaś. Natomiast VIII miejsce zajęli Anna Bryk i Helena Pielas.

W kategorii drużyna w juniorach młodszych świetnie zaprezentowali się Patrycja Karaś, Jędrzej Poniatowski oraz Poniatowski/Karaś (w dwójce) zajmując II miejsce.  Anna Bryk, która również walczyła w współzawodnictwie drużynowych razem z Dawidem Dudzikiem i Michałem Cybulskim utrzymali się na IV miejscu.

Galeria zdjęć, kliknij w poniższe zdjęcie:

Opiekunami i trenerami naszych saneczkarzy są:

• Monika Pawlak – Warzybok – trener w klasie IVa
  • Robert Dobrowolski – trener w klasie Va
  • Marta Pochłód – trener w klasie VIa
  • Sylwester Poniatowski – trener w klasie IIa i IIIa gimnazjum.

Wszystkim zawodnikom naszej szkoły gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Marta Pochłód