Bal karnawałowy 2018

9 lutego odbył się w naszej szkole tradycyjny bal karnawałowy. Ze wszystkich stron świata zjechały piękne księżniczki, dzielni rycerze oraz groźni piraci. Tu i ówdzie przemykał jednorożec, widziano też lemura, kilka misiów i minionka.

Bal uświetnił uczeń klasy 2GA – Marcin Lis, który wystąpił z pokazem iluzji i magii. Tańce w rytm muzyki przerywane były licznymi konkursami, wybrano króla i królową balu. Jak zawsze Rada Rodziców przygotowała słodkości, więc każdy wyczerpany pląsami mógł uzupełnić kalorie.Zabawa była przednia.

Więcej zdjęć, kliknij w poniższą fotografię:

Tańczyli wszyscy, i mali, i duzi, w parach, solo i w grupkach, uczniowie i nauczyciele. Najważniejsze,że na wszystkich twarzach gościł uśmiech od ucha do ucha! Wiadomo-muzyka łagodzi obyczaje.

Zapraszamy znów za rok!!!