Drużyna Aktywnej Szkoły

 

Miło nam poinformować, iż Szkoła Podstawowa Nr 15 zakwalifikowała się do Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport. To właśnie MY znaleźliśmy się w gronie Aktywnych Szkół MultiSport. Już niedługo, bo 15 lutego w naszej szkole  o godzinie 16;00 odbędą się warsztaty, podczas których będzie przygotowywany plan treningowy, czyli propozycje wprowadzenia prostych, niskobudżetowych zmian, które niemal z dnia na dzień mogą przynieść efekt w postaci dodatkowych, aktywnie spędzonych minut w szkole.

Drużynę Aktywnej Szkoły, razem z dziećmi i nauczycielami, powinni tworzyć także rodzice, przedstawiciele lokalnych władz, mediów a nawet przedsiębiorców, co dodatkowo będzie punktowane przez komisję projektu w kolejnej rudzie. To czy szkoła zakwalifikuje się dalej, zależy od wypracowanego programu treningowego.

Będzie nam bardzo miło, jeżeli wezmą Państwo udział w naszych warsztatach i podzielą się z nam swoimi przemyśleniami i pomysłami. Serdecznie zapraszamy 15.02.2018r. o godzinie 16:00. Przewidywany czas warsztatów do 1,5h. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia: jgsp15@wp.pl, tel.757553342 do wtorku (13.02.2018r.) do godziny 15:00.

Zdzisława Kościukiewicz