Wspaniały III Memoriał im. Mariusza Warzyboka w saneczkarstwie

W dniu 15.09.2017 na trasach biegowych TCTA w Sobieszowie  odbył się III Memoriał im. Mariusza Warzyboka  w saneczkarstwie. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły.

W kategorii młodziczka najlepiej zaprezentowała się Martyna Miroszkin z klasy VII a, która zajęła I miejsce.  Na miejscu III uklasyfikowała się Marta Rogoś z klasy VI a, natomiast na miejscu V również z klasy VI a, Olga Olszewska.

W kategorii młodzików bardzo dobrze zaprezentował się Marcin Greifenberg z klasy VII a.

Na kolejnych lokatach w tej kategorii uklasyfikowali się:

• V miejsce – Nikodem Szefliński (kl. VI a)
  • VI miejsce – Witold Dutkowski    (kl. VI a)
  • VIII miejsce – Gracjan Zabłocki    (kl. VII a)
  • IX miejsce – Kacper Napierała   (kl. VII a)
  • X miejsce – Dawid Mysłek         (kl. VII a)
  • XI miejsce – Mateusz Grzyb       (kl. VI a)
  • XII miejsce – Wojciech Poręba    (kl. VI a)
  • XIII miejsce – Bartosz Dybalski     (kl. V a)

Zawodnicy z klasy IV s i V a również uczestniczyli w rywalizacji startując z najniższego startu.

W kategorii dziewczęta 4-5 klasa najlepiej zaprezentowała się Justyna Kaczmarczyk (kl. V a), która zajęła II miejsce. Na podium obok koleżanki z klasy, stanęła Klaudia Najman zajmując       III miejsce. Na IV miejscu Marta Kowalczyk, a na VI miejscu Karina Grzech. Obie uczennice z klasy IV s, które dopiero zaczynają „zabawę” na sankach.

W kategorii chłopcy 4-5 klasa wygrał Jakub Trojga (kl. V a), II miejsce zajął Cyprian Dybalski, a III miejsce Łukasz Karaś, również obaj chłopcy z klasy IV s, którzy dopiero zaczynają jeździć na sankach.