Konkurs świetlicowy „Najciekawsza dekoracja dyniowa” zakończony!!!

Konkurs świetlicowy „Najciekawsza dekoracja dyniowa” zakończony!!! Wzięło w nim udział wielu utalentowanych i kreatywnych uczniów z klas 1-3 naszej szkoły. Efekty pracy twórczej dzieci (i ich pomocników) przedstawiają następujące zdjęcia.

Twórczość uczestników podsumowała komisja sędziowska, która postanowiła przyznać miejsca za „Najciekawsza Dekorację Dyniową”:

W klasie 1:   I miejsce – Szymon Flieger,

II miejsce – Wiktoria Maciejak,

III miejsce – Marcin Horodowicz,

Wyróżnienia dla:  Zuzanny Pietrzak, Adama Łazarskiego, Stanisława Balickiego i Piotra Boczkowskiego.

W klasach 2:    I miejsce – Mateusz Kozłowski,

II miejsce – Miłosz Przewoźnik oraz Tobiasz Popławski + Dawid Jaworski,

III miejsce – Jagoda Korczak,

Wyróżnienia dla:  Kaliny Mierzwińskiej, Anny Hałońskiej oraz Barbary Podkańskiej.

W klasach 3:    I miejsce – Marcel Pierożyński,

II miejsce – Lena Sochańska,

III miejsce – Bartłomiej Opała,

Wyróżnienie dla Leny Pawłowskiej.

GRATULUJEMY!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zapał i włożony trud w powstawaniu nowych dzieł, dzieleniem się swoimi pomysłami oraz za wspólną zabawę.