Dziękujemy za dobre słowa :)

Brawo nowoczesna SP 15!👏
💪Czy wiecie, że nasza szkoła, jako jedna z pierwszych, prowadzi faktyczne, interaktywne zajęcia online!⁉️

🔷Od tygodnia dzieci klasy IV-VIII z powodzeniem mają lekcje z własnymi nauczycielami, gdzie nie tylko poznają nowy materiał, ale przede wszystkim mają możliwość rozmowy z osobami, które znają od lat.
🔷Skończyło się przesyłanie ogromnej ilości materiału do przerobienia, zaczęła się praca ucznia ze zrozumieniem (taką zmianę zauważyłam w sytuacji mojej córki z klasy IV)
🔷Od tego tygodnia interaktywną naukę zaczynają klasy I-III. Odciąży to bardzo rodziców, którzy nie zawsze mają zamiłowanie do uczenia własnych dzieci😉.

‼️Dyrekcja, informatycy, nauczyciele oraz administracja wykonali karkołomną pracę. Wybrali platformę online (jest ich teraz naprawdę sporo), przeszkolili nauczycieli oraz nadali loginy i hasła każdemu uczniowi z osobna oraz wytłumaczyli jak się zabrać do instalacji programu‼️

BRAWA dla dyrekcji, rodziców, nauczycieli, administracji szkoły podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze!!!

Mama ucznia kl. I i IV