Konkurs Miś Uszatek Naszym Przyjacielem – info dla rodziców- ważne!!!

Dzieci z naszej szkoły brały udział w konkursie plastycznym „Miś Uszatek naszym przyjacielem” organizowanym przez Książnicę Karkonoską. Z 30 prac wysłanych z naszej szkoły aż 13 uczniów zostało nagrodzonych. Wszystkich rodziców wyróżnionych dzieci Książnica Karkonoska zaprasza ze swoimi pociechami na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w sobotę 04.03.2017 r. o godz.11,00 na trzecim piętrze, ul. Bankowa 27.

Nagrodzeni :

II a – Pełka Patrycja, Sasak Kasia, Bujak Jakub,
Grzech Karina, Jędrzejczak Zuzanna,
Kowal Wiktor.II b – Charzyńska Milena, Kowalczyk Marta.II c – Pieron Julia, Ranoszek Malwina, Talarek
Michał, Nowicka Klaudia.III b – Pieron Zuzanna.Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział, a nagrodzonym gratulujemy.

 

Miś Uszatek