Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego

Czym jest „Leon”?
„Leon” jest Ogólnopolskim Konkursem Przedmiotowym, skierowanym do uczniów klas szkoły podstawowej.

Czy jest to konkurs tylko dla najzdolniejszych?
Absolutnie nie. Jest to konkurs bez eliminacji wewnątrzszkolnych, który umożliwia sprawdzenie wiedzy każdego chętnego ucznia, bez względu na jego dotychczasowe wyniki w nauce. Celem konkursu jest przede wszystkim poszerzanie wiedzy, poznanie mocnych i słabych stron, ale także świetna zabawa i zaznajomienie ucznia z regułami panującymi podczas różnorodnych konkursów i olimpiad.

Jaki jest zakres materiału każdej z sesji?
Sesja jesienna jest konkursem na DOBRY POCZĄTEK i jest powtórką z poprzedniego roku szkolnego (z tego względu, klasy pierwsze nie mogą w niej uczestniczyć). Do sesji zimowej można przygotować się powtarzając materiał z zeszłego roku szkolnego wraz z aktualnym semestrem pierwszym. Sesja wiosenna to konkurs obejmujący zagadnienia z aktualnego roku szkolnego.

Czy udział w konkursie jest płatny?
Tak. Każdy uczestnik uiszcza opłatę w wysokości 10 zł. Jest to kwota, którą organizator konkursu przeznacza na nagrody, dyplomy laureatów, ale także dyplomy dla każdego uczestnika.

Zgłoszenia do konkursu przyjmują Panie Agata Kawa i Magdalena Cierpka.

Zgłoszenia przyjmowane są do: 22.11.2019 r.
Realizacja konkursu: 27-29.11.2019

Więcej szczegółów:
https://www.leon-konkursy.pl/konkurs-jezyka-angielskiego

Zapraszamy do udziału!