Przystąpiliśmy do programu Aktywna Szkoła

Szkoła Podstawowa nr 15 od wielu lat łączy pasję do sportu z dydaktyką. Daję możliwość realizowania się uczniom w wielu sferach oraz możliwość poprzez sport nabycia wielu kompetencji społecznych niezbędnych w dalszej edukacji jak i w życiu: wytrwałość, ambicja, organizacja czasu, aktywność życiowa itp. Nasi uczniowie osiągają wiele sukcesów szczególnie na niwie sportowej, które są naszym rozpoznawalnym znakiem. Dumni jesteśmy z tego, że od najmłodszych lat nasi uczniowie mają możliwość rozwijać się zgodnie z słowami: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Są aktywni, pewni siebie a rozwój fizyczny i sukces sportowy przekłada się również na inne sfery życia.

Dumni jesteśmy z radości i aktywności jakie zajęcia sportowe przynoszą dla naszych uczniów.

Czytaj więcej: TUTAJ