Wspaniały II Memoriał im. Mariusza Warzyboka w saneczkarstwie

W dniu 16.09.2017 na karpackim torze saneczkowym  odbył się II Memoriał im. Mariusza Warzyboka  w saneczkarstwie. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły. Najlepiej spisała się  Patrycja  Karaś zajmując I miejsce w kategorii juniorek młodszych , II miejsce  wywalczyła Anna Bryk a IV Weronika Karnaś. Wszystkie są uczennicami klasy III Ga.

W tej samej kategorii uczennica klasy II Ga Karolina Nowicka zajęła VI miejsce.

Galeria zdjęć, kliknij: TUTAJ

W kategorii młodzików dobrze zaprezentował się Arkadiusz Trojga z klasy VII a. W tej samej kategorii V miejsce zajął uczeń klasy VIa  Macin Greifenberg, VII m-ce Gracjan Zabłocki oraz VIII lokatę wywalczył Dawid Mysłek (obaj również z klasy VI a). Natomiast z powodu kontuzji zawodów nie ukończył  bardzo waleczny na torze Kacper Napierała (klasa VI a). Martyna  Miroszkin z klasy VI a,  która rywalizowała w kategorii młodziczek z bardzo doświadczonymi i starszymi od siebie zawodniczkami wywalczyła V miejsce.

Zawodnicy z klasy V a również uczestniczyli w rywalizacji startując z najniższego startu.

W kategorii chłopcy 4-5 klasa wygrał Witold Dutkowski, III miejsce zajął Nikodem Szefliński, IV m-ce Wojciech Poręba, V m-ce Mateusz Skoczeń, VII m-ce Michał Gancarczyk, zaś na VIII lokacie utrzymał się Mateusz Grzyb.

Opiekunami i trenerami naszych saneczkarzy są:

  • Monika Pawlak – Warzybok – trener w klasie IVa
  • Robert Dobrowolski – trener w klasie Va
  • Marta Pochłód – trener w klasie VIa
  • Sylwester Poniatowski – trener w klasie IIa i IIIa gimnazjum.

Wszystkim zawodnikom naszej szkoły gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała:
Marta Pochłód