Wyniki konkursu z języka angielskiego „The Big Challenge”

The Big Challenge to konkurs języka angielskiego, którego głównym celem jest zachęcanie dzieci i młodzieży do nauki języka angielskiego poprzez zabawę i wspieranie nauczania języka angielskiego w szkołach. Co roku, w polskiej edycji konkursu bierze udział ponad 20 tysięcy uczniów.

W tym roku nasza szkoła również przystąpiła do tego konkursu. 34 osoby z klas            IV-VIII świetnie poradziły sobie z konkursowymi zadaniami, osiągając bardzo wysokie wyniki w rankingu szkolnym, wojewódzkim i ogólnopolskim 🙂

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w szkole to:

1. Jakub Matusz, klasa Va
2. Hanna Matusz, klasa VIIIa
3. Alicja Biały, klasa VIb
4. Wiktoria Filipowicz, klasa Va
5. Anastazja Kraus, klasa VIIa

Oprócz nagród ufundowanych przez organizatora, bony do Empiku dla najlepszych uczniów ufundowała Rada Rodziców.