Pożegnanie absolwentów 2022/2023

Drodzy Absolwenci!

Dziś zabrzmi dla Was ostatni dzwonek. Za chwilę rozstaniemy się, ale zanim to nastąpi chcielibyśmy Wam przekazać jeszcze kilka słów.

Pamiętajcie, że wszyscy jesteście fantastycznymi młodymi ludźmi, przed którymi cały świat stoi otworem. W imieniu Dyrekcji naszej szkoły oraz wszystkich nauczycieli i pracowników dziękujemy Wam, że byliście z nami. Dziękujemy za otwartość, za kreatywność, za młodość. Życzymy Wam wielu sukcesów, a przede wszystkim, wiary w swoje możliwości na dalszych etapach swojej edukacji.

Na koniec jeszcze kilka wspomnień z Balu Ósmoklasisty, który odbył się 16 czerwca 2023r.

W roku szkolnym 2022/2023 Szkołę Podstawową nr 15 im. Bronka Czecha w Jeleniej Górze ukończyło 51 uczniów.