„Już po raz dwudziesty drugi w piątek 15.12.2017, odbył się kiermasz świąteczny, przygotowany przez uczniów, nauczycieli i rodziców ze Szkoły Podstawowej Nr 15 w Jeleniej Górze – Sobieszowie.Każda klasa przygotowała własne stoisko.Wszyscy starali się,aby na kiermaszu był duży wybór ozdób, stroików, wypieków oraz świątecznych potraw…” Więcej: TUTAJ Źródło: http://portalik24.pl/home-page/informacje/10965-xxii-kiermasz-swiateczny
Różne
KOCHANI!!! Zostało nam tylko 5 dni. Otwórzmy serduszka 🙂 Codziennie przybywa żywności, chemii… Mamy już dla Anulki kucyki i lale. Mamy także cieplutkie butki na zimę. Potrzebujemy kurtki dla babci w rozmiarze 48. Pod koniec tygodnia poszukamy ocieplacza, kupimy termos i rękawiczki. Dobre duszki kupiły już 10l farby 🙂 Spieszmy się, bo czasu jest mało!! […]
Rodzina o kodzie DOL-2947- 563019 Opis rodziny Pani Zofia (59 l.) i Pan Jan (63 l.) są rodziną zastępczą dla wnuczki Ani (5 l.) Kiedy ich najmłodszy syn zszedł na złą drogę, wpadł w nieodpowiednie towarzystwo – zaczęły się problemy z prawem i narkotykami. Doszło także do molestowania Ani… wtedy Pani Zofia i Pan Jan postanowili […]
Z przyjemnością informujemy, że do drugiego etapu XIV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” zakwalifikowali się następujący uczniowie: Zuzanna Jędrzejczyk i Jakub Błaszkiewicz z klasy 3A oraz Barbara Krawczyk z klasy 2GA i Julia Piróg z klasy 3GB. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie konkursu 08.01.2018 r.!




















